Lekarz dentysta Łukasz Babczyński

lek dent Łukasz Babczyński lekarz stomatolog, ortodonta, telefon 601155351 Codzienna Stomatologia Łukasz Babczyński Mysłowice Mikołowska 28/1a, Mikołowska 28/1a, Mysłowice

6 komentarzy

 • i do not recommend pisze:

  Chirurg szczękowo – twarzowy -,radzę szukać kogoś profesjonalniejszego.i doświadczonego stażem pracy. Personel młody niedoświadczony.ceny za to uderzająco odpychające.


 • Dziadek pisze:

  Proteza wykonana niedbale. Obciera dziąsła reklamacja na nic sie zdała. Pieniędzy nie oddali.

 • Uwaga złośliwiec pisze:

  Oszust – kłamie na każdym kroku. Blef wciska. Od pierwszej wizyty konsultacyjne ortodontucznej. Nic nie było tak jak mówł. A samo leczenie ortodontyczne to fuszerka po prostu. Kłamie odnośnie procesu leczenia i Cen, jest zaklamany przesiąknięty kłamstwem. Mówi co mu ślina na jezyk przyniesie. Ma też dwie fajne cechy – jest zlosliwy i głupii. W szczegóły jednak nie wejde. Na ostatniej wizycie usłyszał to ode mnie na do widzenia.

 • pacjent pisze:

  Nie polecam ostrzegam odradzam. Codzienna stomatologia Łukasz Babczyński przyszłam leczyć do niego zęby zębów mi jednak nie wyprostował zajął się uwaga! Odchudzaniem moich pośladków i ciała porobił mi serie zabiegów na twarzy łącznie z podaniem preparatu do redukcji tkanki tłuszczowej! Poniszczyl mi tkankę łączną na ciele oraz kolagen. Zdjęcia mojego ciała do wglądu na facebook profil Kleo Patra. Zobaczcie sami co mi podle zrobił jeszcze. Chory psychol wypowiedział mi umowę leczenia ortodontycznego założył sprawę w sądzie ze go pomawiam gdy opisałam na stronie Facebooka jego ci mu zrobił podle! Uciekać! Pieniędzy mu nie oddal okradł mnie mówiąc wprost. Śmiał sie ze mnie jak jakiś przygłup przez pól godziny on i jego siostra też dentystka. Dno! I kawal chama.

 • Nie polecam pisze:

  MASAKRA ZAPŁACIŁAM MU ZA ŚRUBE DO PRZESUWANIA ZEBÓW W LECZENIU ORTODONTYCZNYM I MÓWIE CHCE ABYŚ MI PRZESUNĄŁ ZĘBY SIÓDME NA MIEJSCE ZĘBÓW SZÓSTYCH – POWIEDZIAŁ ok ALE NIE ZROBIŁ!!!! MIEJSCE W KOŚCI JEST A ON MI POD KONIEC LECZENIA ZŁOŚLIWIE ODDALIŁ TE ZĘBY z POWROTEM!!! TAM GDZIE BYŁY!!MAM LUKE WCIĄŻ! PRZEZ 2 LATA PRZESUWAŁ I BYŁO PRAWIE OKEY A W piątym ROKU ODDALIŁ!!! ON JEST ZŁOŚLIWY DZIAŁA NA SZKODE PACJENTA ZŁOŚLIWY I WREDNY, PRZYPIŁOWAŁ MI ZĘBA BEZ PYTANIA!! I MAM KRÓTSZEGO, NIE MAM SYMETRII JEDYNEK.On DUŻO MÓWI A MAŁO ROBI! A W ZASADZIE NIC NIE ROBI POZORUJE BO POSTĘPÓW ŻADNYCH NEI BYŁO PO LECZENI U NIEGO MAM KRZYWE ŻEBY!!! NIE WYPROSTOWAŁ MI ZEBÓW POWIEDZIAŁ, ŻE NIE IDZIE!!! ZŁOŚLIWY! JAK ZOBACZY ŻE WAM ZALEŻY TO STAJE SIE ZLOŚLIWY I WREDNY ZEROKONTAKTOWY, iNNY ORTODONTA ZACZĄŁ SIĘ ŚMIAĆ Z JEGO „UMIEJĘTNOŚĆI” SZKODA PIENIĘDZY CZASU I ZDROWIA, MUSZE ZAŁOŻYĆ NOWY APARAT TERAZ BY MIEĆ PROSTE ZĘBY( KUPIC NOWY APARAT!!!BO ON PIENIĘDZY NIE ODDAJE) BO SIE ŁASKAWEMU HRABIEMU NIE CHCIAŁO TEGO ZROBIĆ – NA WIZYTACH ŚMIAŁ SIĘ SAM DO SIEBIE PODŚMIECHIWAŁ SIE ZE MNIE! RÓWNIEŻ ŚMIAŁ SIĘ Z TEGO CO DO NIEGO MÓWIE , WPADAŁ W ŚMIECH NA CAŁY GŁOS!!! JAK PRZYCHODZIŁA INNA 'LEKARKA’ TO OBOJE SIĘ ŚMIALI WTEDY KPIŁ ZE MNIE TRAKTOWAŁ JAK UŁOMA PO PROSTU JA MYŚLE ŻE ON JEST JAKIŚ CHORY PSYCHICZNIE.

 • pacjent pisze:

  Łukasz Babczyński na wizycie ortodontycznej dnia 17 września 2018 r. Umieścił mi coś silą w dziąśle! Bez uprzedzenia co zamierza zrobić z calej siły docisnął mi jakaś strzykawką do podniebienia. Zapytany co to było zaczął sie ze mnie śmiać jakby postradał zmysły. Ostrzegam przed nim to zwykly oszołom jakiś nie lekarz pacjentów jak bydło traktuje.wyrywa zdrowe zęby, podejmuje blednę decyzje a jak się mu zwraca uwagę to zaczyna sie albo głupio śmiać albo z nerwów ręce my się trzęsą i mści się w taki sposób ze uszkadza tkanki miękkie na twarzy!!! Zmiany sięgają do tkanek skórą wygląda jakby pomarszczoną. To jego chamstwo umyślnie Niszczy skórę na twarzy. Przy okazji leczenia ortodontycznego, nie jest godny rekomendacji. Absolutnie nie.pac

Dodaj komentarz