Lekarz Marcin Topyła

Marcin Topyła lekarz fizjoterapeuta, telefon Centrum Medyczne LIM, , Warszawa

komentarze 4

 • Ewa pisze:

  To i ja się dorzucę ze swoją jak najbardziej pozytywną opinią. Oprócz skutecznego usprawniania pourazowego Pan Marcin motywująco oddziałuje na psychikę pacjenta, wskazuje drogę i napędza do walki o powrót do sprawności. A przy tym nie odpuszcza ambitnie postawionego celu i planu na terapię. Polecam usługi tego rehabilitanta.


 • Julita Jagodzinska pisze:

  A ja wręcz przeciwnie doskonały Rehabilitant przez duże R rewelacja ematyczny z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem pracujemy batdzo dligo gdyż mój problem jest skomplikowany nie mam słów uznania dzoeki Niemu sie ruszam i chodzę polecam z całego serca

 • Kar pisze:

  Zdecydowanie odradzam! Zbyt duża pewność siebie spowodowały pogorszenie mojego stanu zdrowia. A znalazłam się p. Topyły właśnie po to, aby poprawić swoje zdrowie. Na moje reakcje bólowe nie reagował, albo odnosił się do tego lekceważąco. Być może jest on dobrym specjalistą, ale w mało skomplikowanych przypadkach. Natomiast mój kręgosłup bardzo ucierpiał na jego terapii.

 • AdaM pisze:

  Pan M.T. jest bardzo marnym rehabilitantem. W tym co robi nie widać profesjonalizmu i empatii.Nie wykazuje zainteresowania zdrowiem pacjenta. Szczerze odradzam jakąkolwiek wizytę u Pana Topyły.

Leave a Comment