Lekarz Bartosz Bielecki

Bartosz Bielecki lekarz neurolog, telefon , , Łódź

2 komentarze

  • pacjent pisze:

    Nie polecam. Człowiek arogancki i opryskliwy. Uzyskanie od niego pomocy graniczy z cudem. Potrafi tylko zgnoić i wymagającego pomocy schorowanego pacjenta. Wielkie rozczarowanie


  • Ewa Stefaniak pisze:

    Bartosz Bielecki miał dyżur 20 czerwca 2024 roku na oddziale neurologii w szpitalu im. Norberta Barlickiego w Łodzi. Byłam na jego dyżurze z prośbą, aby poprawił błędnie wystawioną receptę, przy wypisie pacjenta po udarze (wypis był przygotowany przez lekarkę 20.06.24). Lekarz zachował się arogancko i nie potrafił poprawić recepty. Pacjent został bez leku.

Dodaj komentarz

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.