Doktor Mariusz Raba

Mariusz Raba lekarz psychiatra, telefon 604452437 , Grunwaldzka 7, Legnica

Jeden komentarz

 • Mieczysław Sosialuk pisze:

  Biegli psychiatrzy Rafał Dul i Mariusz Raba kierując się aktami (oszczerstwami) opiniowali: „Stwierdzamy natomiast u niego zaburzenia osobowości i zachowania na podłożu organicznego uszkodzenia OUN co demonstruje się drażliwością, skłonnością do działań i zachowań impulsywnych, obniżeniem kontroli emocji, obniżeniem krytycyzmu, zubożeniem uczuciowości”.

  Na pierwszym badaniu uczciwie i spokojnie odpowiedziałem na kilkanaście pytań. W drugim badaniu natychmiast po nawiązaniu rozmowy oznajmiłem biegłym, Rafałowi Duli i Mariuszowi Rabie, że oskarżenia pod moim adresem to oszczerstwa i posiadam na to dowód w postaci nagrań. Zaskoczony biegły zapytał mnie: „Ma pan nagrania?”. Potwierdziłem i podałem biegłemu stenogram z tych nagrań. Biegły ledwie spojrzał na stenogram i mi go zwrócił. Na tym badanie zostało zakończone.

  Opinia biegłych sądowych, to jawny przekręt i niechlujstwo – nawet imię nie to. Gwoli wyjaśnienia: przed gabinetem w przychodni czekało wiele osób. Na pierwszy „ogień” na „badania” szli doprowadzeni przez policję, następnie wezwani przez sąd, a jeszcze inni na koniec.
  Czy w tych warunkach i czasie możliwe jest przeprowadzenie badań i wydanie rzetelnej opinii?

  Psychiatra powinien wiedzieć, że fałszywą opinią może wywołać depresję, albo ją pogłębić – z różnymi tego konsekwencjami.


Dodaj komentarz

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.