Lekarz Piotr Szulc

Piotr Szulc lekarz gastrolog, internista, telefon 604966781 Prywatna Praktyka Lekarska, Piłsudskiego 1a Gab. 116, Gorzów Wlkp.

2 komentarze

  • Robert pisze:

    Wiele lat temu poszedłem do Pana doktora z bólem brzucha i anemią. Skończyło się na dwóch wizytach i gastroskopii. Badanie wykonane przez doktora było najgorszym jakie przeszedłem (a było ich sporo). Ponadto, nie wykazało jakichś konkretnych odchyleń które wskazałyby chorobę. Anemia i bóle brzucha trwały już wiele lat, tak samo jak niedowaga. Na drugiej wizycie po krótkim wywiadzie, Pan doktor stwierdził, że chyba mam za dużo wolnego czasu i zasugerował, że trzeba z tym żyć. Natomiast po nieco ponad roku przeszedłem operację w Poznaniu z powodu niedrożności przepuszczającej jelita spowodowanej chorobą Leśniowskiego-Crohna. Zdiagnozowany byłem w Szczecinie i do tej pory mam wielki żal że zostałem tak potraktowany. Dlatego nie polecam wizyt u doktora Szulca. Dziś mam prawidłową wagę i nie mam anemii, więc leczenie było bardzo skuteczne. Postanowiłem o tym napisać po przeczytaniu komentarza Pani Kamili, której opis przypomina sytuację w której byłem.


  • Kamila pisze:

    Nie wiem skąd tak wysoka ocena Pana doktora. Spodziewałam się konkretnego działania mając wyniki tomografu. Niestety Pan doktor potrafił tylko zadrwić z mojej osoby mówiąc że jestem hipochondrykiem i osoba przewrażliwioną na swoim punkcie. Brak czytania ze zrozumieniem. Stwierdził że skoro guzy na wątrobie zostały wykryte przez przypadek nie powinnam dalej ich diagnozować. Po informacji że byłam u profesora w Szczecinie który jednoznacznie stwierdził konieczność RM łaskawie wypisał skierowanie. Brak empatii. Odniosłam wrażenie że jestem za młoda na wizyty u gastrologa. Nie otrzymałam żadnej pomocy ze strony tego lekarza. Na pewno do niego nie wrócę i nie polecę nawet najgorszemu wrogowi. Lekarz nastawiony na zysk a nie na pomoc drugiemu człowiekowi. Szkoda że nie można dać zero gwiazdek bo taką ocenę powinien dostać.

Dodaj komentarz

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.