Lekarz Marcin Topyła

Marcin Topyła lekarz fizjoterapeuta, telefon Centrum Medyczne LIM, , Warszawa

6 komentarzy

 • Małgorzata pisze:

  Pan Marcin Topyła to bardzo dobry specjalista i sympatyczny człowiek. Jest bardzo skuteczny jeśli pacjent jest również skupiony i zmobilizowany do szybkiego powrotu do zdrowia. Po poważnej operacji rewizji krzyżowego i przeszczepie alografu wróciłam do pełnej mobilności o około 2 miesiącach. Czasem bolało, były tez łzy ale ostatecznie rehabitacja z Panem Marcinem przyniosła super efekty.
  Polecam bardzo!


 • Kilro pisze:

  Jeden z lepszych rehabilitantów u jakich bylem. Ci co na p. Marcina narzekają to chyba liczyli na masaż rodem z SPA. Bylem u innych rehabilitantow i powiem tyle ze progres z P. Marcinem jest duzo szybszy chodz nie powiem tez dosc bolesny

 • Ewa pisze:

  To i ja się dorzucę ze swoją jak najbardziej pozytywną opinią. Oprócz skutecznego usprawniania pourazowego Pan Marcin motywująco oddziałuje na psychikę pacjenta, wskazuje drogę i napędza do walki o powrót do sprawności. A przy tym nie odpuszcza ambitnie postawionego celu i planu na terapię. Polecam usługi tego rehabilitanta.

 • Julita Jagodzinska pisze:

  A ja wręcz przeciwnie doskonały Rehabilitant przez duże R rewelacja ematyczny z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem pracujemy batdzo dligo gdyż mój problem jest skomplikowany nie mam słów uznania dzoeki Niemu sie ruszam i chodzę polecam z całego serca

 • Kar pisze:

  Zdecydowanie odradzam! Zbyt duża pewność siebie spowodowały pogorszenie mojego stanu zdrowia. A znalazłam się p. Topyły właśnie po to, aby poprawić swoje zdrowie. Na moje reakcje bólowe nie reagował, albo odnosił się do tego lekceważąco. Być może jest on dobrym specjalistą, ale w mało skomplikowanych przypadkach. Natomiast mój kręgosłup bardzo ucierpiał na jego terapii.

 • AdaM pisze:

  Pan M.T. jest bardzo marnym rehabilitantem. W tym co robi nie widać profesjonalizmu i empatii.Nie wykazuje zainteresowania zdrowiem pacjenta. Szczerze odradzam jakąkolwiek wizytę u Pana Topyły.

Dodaj komentarz